E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Optimeeritud ruumikasutus ja mugavus: Tutvuge funTIME Showservice’i uue laohoone edulooga!

funTIME Showservice (Global Media Systems OÜ) rendiladu oli mahukas, ent tellimuste kiire kasvuga tekkis siiski vajadus uue laohoone järele. funTIME võttis aegsasti ühendust spetsialistidega Laomaailmast juba uue laohoone ehitusjärgus, sooviga maksimeerida kõrge laoruumi efektiivset kasutust.

Laomaailma poolt pakutud lahendusena ehitati vahepõrand, mis suurendas lao põrandapinda lausa 670 m2. See võimaldas optimaalselt ära kasutada ruumi kõrgust ning tõsta ladustamise efektiivsust. Vahepõranda kandevõime on 750 kg/m2, tagades ohutu kaubahoiu.

Lisaks praktilisusele on mõeldud ka mugavusele. Kaks treppi ja lai liugvärav, et lihtsustada kauba liigutamist ja transportimist.

funTIME Showservice renditehnika valik on lai ning hõlmab heli- ja valgustehnikat, foto- ja videotehnikat, konverentsitehnikat, eriefektiseadmeid, köögitehnikat, mööblit, disainielemente, lavalahendusi ja riputusferme. (globalmedia.ee)

Kui soovite samuti maksimeerida oma äriruumide efektiivsust, olete ruumikitsikuses või kaalute suurema äripinna ostmist või üürimist, on tihtipeale märksa otstarbekam laiendada olemasolevat hoonet vahepõrandaga. See võimaldab kahekordistada saadaolevate ruutmeetrite arvu ilma kolimise vajaduseta, pakkudes samas suurepärast kulutõhusust.

Võtke meiega ühendust. Ootame põnevusega võimalust teid aidata.

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

+372 659 3030info@storit.ee

Tehnika hooldus

Storit teostab kõikide meie poolt müüdavate ja võimalusel ka teiste masinate hooldust ja remonti. Professionaalne hooldus hoiab seadmed töös ohutult ja töökindlalt, tagades nende efektiivse ja pikaajalise toimimise.

Vaata lähemalt

Tehnika rent

Alati ei ole otstarbekas investeerida uue laoseadme ostu, vahel on rentimine heaks lahenduseks. Storit`st on võimalik rentida tehnikat nii lühikeseks (päeva, nädala kaupa) kui ka pikemaks ajaks (kuude kaupa).

Vaata lähemalt

Projektimüük

Teame, et pelgalt riiulite paigaldamine ja tõstuki soetamine ei too lattu oodatud tulemust. Oluline on luua läbimõeldud süsteem, mis muudab kaupade ladustamise ja liigutamise kiireks, mugavaks ja kasutajasõbralikuks.
Vahepõrand, PVC-ribakardinad, Konsoolriiulid, Laoriiulid.

Vaata tehtud töid

VAATA LÄHEMALT
Esindatud kaubamärgid
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us