E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Müük

Soovite sisustada ladu või kauplust? Otsite võimalust, et oma äriruumi maksimaalselt ära kasutada? Vajate kaubale rohkem ruumi ja olete kaalunud isegi suurema ärikinnisvara ostmist või rentimist?

Laomaailm on juba 30 aastat pakkunud laotehnikat, laoriiuleid, riietusruumide metallkappe, töökoja ning arhiivisisustust. Samuti leiate meilt kahveltõstukid, virnastajad, kärud,  PVC kardinad ja palju muud. Meil on olemas kõik vajalik lattu ja tootmisesse.

Kui vajate abi suuremate projektide osas või nõustamist, siis võtke julgesti ühendust ja Laomaailma projektijuhid aitavad teid meelsasti parima lahenduse leidmisel!

Meie teenuste hulka kuuluvad terviklahendused – logistika planeerimisest paigalduseni. Lao- ja tööstusruumide nõuetekohane sisustamine tuleks alati usaldada asjatundjale, kes annab vajalikud soovitused, et tagada lao- ja tootmisruumide funktsionaalsus vastavalt ootustele ja vajadustele – milliseid riiulisüsteeme või tõstetehnikat kasutada jne.

Laomaailm on usaldusväärne partner, kes aitab teie äri edendada.

   

Tehnika hooldus

Storit teostab kõikide meie poolt müüdavate ja võimalusel ka teiste masinate hooldust ja remonti. Professionaalne hooldus hoiab seadmed töös ohutult ja töökindlalt, tagades nende efektiivse ja pikaajalise toimimise.

Vaata lähemalt

Tehnika rent

Alati ei ole otstarbekas investeerida uue laoseadme ostu, vahel on rentimine heaks lahenduseks. Storit`st on võimalik rentida tehnikat nii lühikeseks (päeva, nädala kaupa) kui ka pikemaks ajaks (kuude kaupa).

Vaata lähemalt

Projektimüük

Teame, et pelgalt riiulite paigaldamine ja tõstuki soetamine ei too lattu oodatud tulemust. Oluline on luua läbimõeldud süsteem, mis muudab kaupade ladustamise ja liigutamise kiireks, mugavaks ja kasutajasõbralikuks.
Vahepõrand, PVC-ribakardinad, Konsoolriiulid, Laoriiulid.

Vaata tehtud töid

VAATA LÄHEMALT
Esindatud kaubamärgid
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us