•    Kas kaupa saab ka kohapeale vaatama tulla või saab tellimusi teha ainult telefoni / e-maili / kodulehe / e-poe kaudu? 

Kaupa saab kohapeale vaatama tulla meie näidistesaali Tallinna piiril Laagris Linamäe 2, E-R 08.00-17.00.

Näidistesaalis on väljas hulk tooteid (riiulid, metallmööbel, tööstusmööbel, tõstukid, tõsteseadmed jm), siiski on kodulehel valik kordades suurem. Meie müügikonsultandid annavad nõu ja aitavad valiku tegemisel.

  •    Kas Laomaailmast saavad osta vaid ettevõtted või ka eraisikud? 

Teenindame nii ettevõtteid kui eraisikuid. Tooteid saad osta ka mugavalt e-poest.

  •    Kuidas kohapeal maksta saab ja kas maksetingimused on läbiräägitavad?

Kohapeal saab maksta nii sularahas kui kaardiga.
Kui ostate ettevõttele, olete meilt juba vähemalt korra ostnud ning teil puuduvad maksehäired, siis saab maksta ka arvega pärast kauba kättesaamist maksetähtajaga 7 päeva või vastavalt kokkuleppele. Maksetingimused on läbiräägitavad, leiame just Teile sobiva variandi.
Esmakordselt Laomaailm AS-st ostu sooritavatele äriklientidele ja eraisikutele väljastame pärast tellimuse tegemist ettemaksuarve.

  •    Ma ei ela Tallinnas, aga soovin siiski Laomaailmast osta. Kas ja kuidas organiseeritakse transport?

Kõiki kaupu on võimalik tellida ka transpordiga maja välisukseni. Transpordi hind sõltub tellitud kaubast ning asukohast.

  •    Kahvelkärusid on saadaval nailonratastega ja polüuretaanratastega. Mis neil vahet on ja milline mulle paremini sobib?

Nailonratad on kõvema pinnaga, nendega on suuri raskusi kergem teisaldada, sest käru hakkab kergemini liikuma. Võrreldes polüuretaanratastega teevad rohkem müra, seetõttu sobivad ideaalselt kasutamiseks näiteks autos, koorma peale ja mahalaadimiseks. Need on tugevad ja vastupidavad siledatel pindadel.

Poüuretaanrattad on pehme kummise pealispinnaga ning vaiksemad kui nailonrattad. Seetõttu sobivad kasutamiseks näiteks kaupluses või müügisaalis, elamupiirkondades jm kus müra võib kaasinimesi häirida. Pehme pind vähendab hõõrdumist ja kriime.

  •    Mida tähendab tõstukite ja virnastajate vabatõste?

Vabatõste on tõstuki maksimaalne tõstekõrgus (tõstuki kahvlite kõrgus põrandapinnast), mille puhul masti kõrgus on minimaalne. Enamasti koosnevad tõstukite mastid kahest kuni kolmest osast ehk sektsioonist. Teatud tõstekõrgusest alates hakkab masti teine sektsioon liikuma esimese seest välja, millega suureneb tõstuki kõrguse gabariit. Sellega tuleb arvestada töötamisel piiratud kõrgusega ruumis.

  •    Mida võimaldab kahvlite külgnihutus?

Külgnihutus võimaldab tõstekahvleid külgsuunas hüdrauliliselt liigutada. Kahvlitevaheline kaugus jääb samaks. Hea abimees kauba täpseks paigutamiseks koormasse või riiulile.

  •    Mida tähendab positsioneer?

Positsioneer võimaldab tõstuki tõstekahvleid hüdrauliliselt kokku-lahku liigutada.

  •    Soovin laoruumi riiuleid, milliseid andmed on pakkumise tegemiseks vajalikud?

Esialgu piisab, kui mõtlete läbi järgnevad tegurid – soovitud riiuliposti kõrgus, riiulitasapinna sügavus, riiulirivi soovituslik pikkus, mitu tasapinda ühte sektsiooni soovid; milliseid kaupu hakkad seal ladustama (kas alustega või peenkaupa, pikkade müütmetega kaupu jne), planeeritud koormus ühele tasapinnale.

  •    Meie ettevõte planeerib osta Laomaailmast esimest korda ja seega peame tasuma ettemaksuga. Kas see on meie jaoks ikka turvaline?

Laomaailm on tegutsenud juba aastast 1994, selle aja jooksul oleme teenindanud tuhandeid kliente. Meie usaldusväärsuse ja maksekäitumise kohta saate infot Inforegistrist.