E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Tehnika remont ja hooldus

Laomaailma tublide tehnikutena anname endast kõik, et Teie korrapäraselt hooldatud seadmed teeniksid Teid veel pikki aastaid. Hooldustöid teostame vastavalt tootjapoolt etteantud juhistele ning saadame kokkuleppel lähenevate hoolduste kohta isegi meeldetuletuse.

Reeglina tuleb esimene kontroll ning korraline hooldus teostada esimese 250 töötunni VÕI 6 kuu möödumisel seadme kasutusse võtmisest, järgevad hooldused 500 töötunni VÕI 1 aasta möödumisel eelmisest hooldusest.  
Küll aga sõltub reaalne hooldusvajadus kasutustingimustest ja kasutamise intensiivsusest. Reaalse hoolduse välba määrab meie tehnik vastavalt seadme seisukorrale ning kasutustingimustele pärast seadme hooldust.

Hoolduse käigus avastatud probleemid märgib tehnik tööde aktile ning võimaulusel teavitab teid koheselt. Väiksemad vead lahendatakse üldjuhul hoolduse käigus ära, suuremate probleemide korral saadame seadme remondile hinnapakkumise. 
 
Remonttöid teostame vajaduspõhiselt vastavalt kliendi soovile ning tehtud tööle anname garantii. Varuosadele kehtib tootja poolne garantii. 
Enamik remonttöid saame teostada Teie juures kohapeal kuid suuremate ja keerukamate tööde jaoks tuleb seade toimetada meie professionaalselt varustatud töökotta kas Tallinnas või Tartus. Teie juures kohapeal remonttööde ja hoolduse teostamisel lisandub väljakutse tasu (väljasõit + kilomeetrid)  

Võta ühendust!

Hoolduse või remondi broneerimiseks ja varuosade tellimiseks võta ühendust telefoni, e-maili või päringuvormi teel ning seejärel saame leppida kokku juba täpsema tegevusplaani.

Saada päring

NB! Selleks, et saaksime Sinu päringule anda kiire ja täpse vastuse, palun edasta meile järgnev info:

 • masina mark ja mudel;
 • võimalikult täpne veakirjeldus ning sõltuvalt probleemi olemusest ka pildid.

Laomaailmast ostetud seadme puhul lisaks ID-number (leiad selle seadme pealt).

  • Lohista siia manus või
   Max faili suurus 2 GB, Max faile 1.
   • Teie päringule vastatakse 2 tööpäeva jooksul.

  Tehnika hooldus

  Storit teostab kõikide meie poolt müüdavate ja võimalusel ka teiste masinate hooldust ja remonti. Professionaalne hooldus hoiab seadmed töös ohutult ja töökindlalt, tagades nende efektiivse ja pikaajalise toimimise.

  Vaata lähemalt

  Tehnika rent

  Alati ei ole otstarbekas investeerida uue laoseadme ostu, vahel on rentimine heaks lahenduseks. Storit`st on võimalik rentida tehnikat nii lühikeseks (päeva, nädala kaupa) kui ka pikemaks ajaks (kuude kaupa).

  Vaata lähemalt

  Projektimüük

  Teame, et pelgalt riiulite paigaldamine ja tõstuki soetamine ei too lattu oodatud tulemust. Oluline on luua läbimõeldud süsteem, mis muudab kaupade ladustamise ja liigutamise kiireks, mugavaks ja kasutajasõbralikuks.
  Vahepõrand, PVC-ribakardinad, Konsoolriiulid, Laoriiulid.

  Vaata tehtud töid

  VAATA LÄHEMALT
  Esindatud kaubamärgid
  Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
  Chat with us