E-R 8-17:00
+372 659 3030
Hooldus E-R 8-17:00
+372 569 44112

Liitu Storit uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab värsked uudised ja head pakkumise e-postiga!

Liitu

Oled liitunud Storit uudiskirjaga!

Juba varsti võid oodata meie uudiskirja oma e-postkasti.

Olete selle meiliga juba liitunud.

Tekkis viga. Kontrollige e-posti aadressi.

Laomaailm ehitas ilutoodete kaubamajale Loverte.ee (OÜ JOOST-LEVEL) korruslao

Kergkaubariiulitest kolmekorruseline ladu on projekteeritud ning paigaldatud algusest lõpuni Laomaailma poolt. Käesolevaks hetkeks on valminud kaks korrust ja ladu on kolmanda korruse valmidusega. Korruslaos viivad 8 treppi teisele ja kolmandale korrusele, pakkudes sujuvat liikumist ja mugavust, tagades hõlpsa juurdepääsu igale tasandile. Riiulite vahekäikude kattematerjalina kasutasime keevisreste, mis on valgust läbilaskvad ning ei kogu tolmu. Kliendi kasutuses on muljetavaldavad 20376 jm riiulipinda. Riiulid sobivad ideaalselt kõikvõimalike ilutoodete hoidmiseks.  Iga riiuli otsa paigaldasime kaubapiirde, et tagada kaupade ohutus ja vältida nende kukkumist vahekäikudesse. Kogu korruslao detailid on toodetud Eestis. Sisustuse tootmine ja paigaldus võttis kokku vaid 4 kuud. Pärast esimese korruse valmimist andsime selle koheselt kliendile kasutusse ja jätkasime teise korruse ehitamist.

Olgu teie vajadused seotud korruslao projekteerimise, vahepõranda või lao sisustamisega riiulite ja tõstetehnikaga – meie Laomaailma meeskond on valmis teile igakülgselt abiks olema.

Küsige nõu meie kogenud spetsialistidelt ja aitame leida parimad lahendused, mis muudavad teie äri veelgi edukamaks!

18. aprill 2024

Klient: OÜ JOOST-LEVEL

Koduleht: Loverte.ee

Helista või kirjuta!

Võta ühendust ja meie kogenud meeskond annab nõu ja praktilist abi!

+372 659 3030info@storit.ee

Tehnika hooldus

Storit teostab kõikide meie poolt müüdavate ja võimalusel ka teiste masinate hooldust ja remonti. Professionaalne hooldus hoiab seadmed töös ohutult ja töökindlalt, tagades nende efektiivse ja pikaajalise toimimise.

Vaata lähemalt

Tehnika rent

Alati ei ole otstarbekas investeerida uue laoseadme ostu, vahel on rentimine heaks lahenduseks. Storit`st on võimalik rentida tehnikat nii lühikeseks (päeva, nädala kaupa) kui ka pikemaks ajaks (kuude kaupa).

Vaata lähemalt

Projektimüük

Teame, et pelgalt riiulite paigaldamine ja tõstuki soetamine ei too lattu oodatud tulemust. Oluline on luua läbimõeldud süsteem, mis muudab kaupade ladustamise ja liigutamise kiireks, mugavaks ja kasutajasõbralikuks.
Vahepõrand, PVC-ribakardinad, Konsoolriiulid, Laoriiulid.

Vaata tehtud töid

VAATA LÄHEMALT
Esindatud kaubamärgid
Tule konsultatsioonileTule konsultatsioonile
Chat with us